Strona główna » K-MUSIC CD » ZAMÓWIENIE ZBIOROWE NA ALBUMY K-POP

ZAMÓWIENIE ZBIOROWE NA ALBUMY K-POP

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO TEJ PORY BĘDĄ REALIZOWANE ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI, PONIŻSZE ZAMÓWIENIE ZBIOROWE JEST DLA OSÓB, KTÓRE NA DZIEŃ DZISIEJSZY CHCIAŁYBY ZAKUPIĆ NOWE ALBUMY.

Obecnie tańsze opcje dostawy albumów K-Pop są niemożliwe ze względu na anulowanie lotów na trasie Seul - Warszawa, ale są dostępni alternatywni przewoźnicy. Opłacają się jednak tylko w przypadku dużej ilości albumów dlatego dla zainteresowanych zakupami organizujemy zamówienie "grupowe". Można będzie kupować dowolne albumy z tej zakładki do 1 kwietnia (do końca dnia), a następnie zbierzemy je w jedną listę do naszego dostawcy z Korei.
Postaramy się o możliwie niskie ceny, jednak przez pandemię koronawirusa musimy liczyć się z gwałtownie rosnącym kursem dolara względem złotego oraz droższym przewoźnikiem dlatego nie będą to ceny outletowe, jednak obejmować będą dużo więcej nowszych albumów.
W miarę możliwości prosimy również o wybór opcji płatności z góry (przelew bankowy, szybkie płatności tpay).
Pragniemy również serdecznie podziękować za wspieranie naszego małego sklepu w tym trudnym dla wszystkich czasie. Taka cudowna K-społeczność to prawdziwy skarb!

DODATKOWE ALBUMY POJAWIĄ SIĘ W NIEDZIELĘ 29.03

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje